یکشنبه 30 شهریور 1399

(◠‿◠) سایت طنز و تفریحی خنـدستـان (◠‿◠)

جستجوگر پيشرفته سايت

تبليغات ويژه


آخرين ارسال هاي تالار گفتمان

loading...
عنوان پاسخ بازديد توسط
2 258 roya21
1 267 amirthi
1 268 roya21
0 210 fahime
0 216 fahime
0 223 fahime
0 214 fahime
0 194 vida


حالا دقت کردین سال تا سال تلوزیون نمی بینین
بعد وقتی میخواین بعد قرنی یه فیلم ببینین برق ها میره؟

امتياز : نتيجه : 0 امتياز توسط 0 نفر مجموع امتياز : 0

برچسب ها : ,,,


امتياز : نتيجه : 0 امتياز توسط 0 نفر مجموع امتياز : 0
http://www.funarnia.ir/wp-content/uploads/2013/08/Strange-clouds-1392-05-27-1.jpg

امتياز : نتيجه : 0 امتياز توسط 0 نفر مجموع امتياز : 0پیدا شدن موجودی عجیب شاخ دار کنار ساحل (عکس)

موجود عجیب شاخ دار به کنار ساحل اسپانیا آمدیک مخلوق بسیار عجیب و ناشناخته با طول 13 فوت که ظاهرا شاخی روی سر دارد در سواحل Luis Siret در Villaricos اسپانیا پیدا شد.خانمی ابتدا بدن این حیوان را در ساحل پیدا کرده و بعد یک مقدار پایین تر سر آن را یافت. اندازه کل بدن به اضافه سرش 13 فوت می شود.


امتياز : نتيجه : 0 امتياز توسط 0 نفر مجموع امتياز : 0


 به گزارش توفان به نقل از افکار نیوز کنسرت خواننده های لس آنجلسی بنامهای ابی ، جمشید و منصور در اربیل روز سه شنبه با حمله مردم به این خواننده ها به خشونت کشیده شد و یکی از این خواننده ها به نام منصور بشدت کتک خورد و ابی هم جرات نکرد که به روی صحنه بیاید.به نحوی که یکی از جوانان کرد عراقی با زدن سیلی به گوش این خواننده لس آنجلسی وی را از صحنه به بیرون راند. در ادامه مردم با حمله به صحنه اجراء ، سازهای موسیقی را شکستند و آنها را به میان مردم پرت کردند.

اقلیم کردستان عراق، ، از سوی دیگر زنان لخت شرکت کننده در این کنسرت که متاسفانه ایرانی بودند از سوی جوانان اربیلی مورد تعرض قرار گرفتند و با لباسهای پاره و تن عریان از این کنسرت بیرون آمدند .عده ائی هم که تا توان داشتند فرار کردند تا مورد ضرب و شتم قرار نگیرند.

این در حالی بود که نماینده های مسئولین حزب دمکرات کردستان عراق هم در این کنسرت حضور داشتند.

در خاتمه پلیس با حمله به مردم بوسیله شوکر آنها را پراکنده کرد. آنچه که می ماند تاسف چند باره برای هموطنانی است که با رفتن به چنین مکانهای باعث شرم ایرانیها در هر جا و مکانی می شوند و از این مهمتر هتاکی جوانان در مقابل چشمان نیروهای پلیس به زنان و دختران ایرانی است که دل هر ایرانی را در اربیل آزرد.

منبع : افکار نیوز

 

اخبار تکمیلی  به نقل از البرز نیوز :

پس از کتک خوردن منصور، ابی از حضور در صحنه خودداری و ازسالن خارج میشود، جوانان اربیلی به صحنه حمله کرده و با ازدحام و ترس حاکم مردم تلاش میکنند از درهای محدود سالن خارج شوند اما در این حین برخی از زنان مورد تعرض قرار گرفته بطوریکه شبکه من و تو که سردمدار این گونه حرکتها میباشد نتوانست منکر این برحرمتی شود.

 


درحالیکه بارها ازسوی رسانه های داخلی و دلسوز مردم برای عدم حضور و عواقب حضور احتمالی هموطنانمان در برنامه های مختلف شبکه های ماهواره ای و خواننده های مشهور به لس آنجلسی هشدار داده شده اما هر از چند گاهی با شنیدن برخی اخبار تاسف برانگیز شاهد بی حرمتی به هموطنانمان بویژه زنان و دختران حاضر دراین برنامه های ضد فرهنگی هستیم.

به گزارش توفان ، پس از ماجرای تجاوز به دختران و زنانی که قصد همکاری با شبکه های ماهواره ای را دارند و افشای پشت پرده روابط پنهانی مدیران مجموعه ها با این افراد که پیش از این نیز در البرز منتشرشده حرمت دختران ایرانی شرکت کننده در برخی کنسرت های اجرا شده ازسوی خوانندگان لس آنجلسی در امارات و برخی کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس که با بی توجهی برگزار کنندگان و عدم عذرخواهی آنان تاکنون مواجه بوده اینبار شاهد تجاوز به زنان ایرانی شرکت کننده در کنسرت اربیل هستیم .

این کنسرت که روز روز سه شنبه برگزار شده قرار بود با اجرای سه خواننده لس آنجلسی یعنی جمشید ، منصور و ابی همراه باشد که بدلیل عدم توجه برگزار کنندگان به مسایل امنیتی و همچنین پوشش نامناسب  نیمه عریان برخی زنان شرکت کننده اخبار تاسف باری از این برنامه ضدفرهنگی را منعکس کرد.

ماجرا ازآنجا شروع میشود که باتبلیغ گسترده برخی شبکه های ماهواره ای مبنی بر برگزاری کنسرت این سه خواننده در اربیل جمعی از هموطنانمان به منطقه کردنشین اربیل سفر میکنند.

اما ۶فروردین (روز برگزاری کنسرت) علیرغم برخی مشکلات در پیش زمینه های برگزاری کنسرت و اسکان سفرکنندگان به اربیل عده ای از جوانان موفق به حضور در محل برگزاری مراسم میشونداما شرکت کنندگان شاهد برگزاری این کنسرت در یک سوله نامناسب بوده که موجب میشود حضار بصورت سرپا و بافشردگی ناشی از اذهام جمعیت روبرو شده و آزارهای اخلاقی ازهمین نقطه آغاز شود.

هنگام اجرای منصور جوانی ازاهالی اربیل روی جایگاه رفته و با سیلی به گوش او زده و باوی و عوامل جایگاه درگیر میشود که این درگیری به ضد و خورد شرکت کنندگان و شهروندان اربیلی ختم میشود .

ازدحام و درگیری آنجایی به اوج خود میرسد که صدای شلیک گلوله از ۲ نقطه سالن شنیده شده و همین امر موجب ترس مردم و تلاش برای خروج از سالن میشود که بدلیل عدم پیش بینی مناسب برای خروج از سالن بسیاری از مردم د چار مشکل میشوند.
برخی از حاضرین نیز با حمله به صحنه اجرا، سازهای موسیقی را شکسته و آنها را به میان حاضران پرتاب مینمایند.


فضای نامناسب و حاکم شدن ترس ناشی از حمله جوانان اربیلی موجب میشود تا ابی از حضور در صحنه خودداری و سالن برگزاری را ترک نماید دراین حین برخی از جوانان اربیلی به سوی زنانی که پوشش نامناسب داشته حمله ور شده و بادرگیری بین آنان درمقابل چشم حاضرین به تعدادی از آنان تجاوز میشود.

دراین حین که برخی از مردان سعی داشتند زنان وخانواده خود را ازسالن خارج نمایند تعدادی اززنان که درجلوی جایگاه بودند برای فرار ازتعرض اربیلی ها به سمت جمیعت فرار مینمایند.امادستان تعرض گر موجب میشود تا علیرغم عدم موفقیت جوانان اربیلی در تعرض به این زنان لباسهای آنان پاره شده و این عده بصورت عریان و لباسهای پاره از سالن خارج شوند.
این درگیری پس از حضور پلیس کردستان عراق و استفاده از شوکر و برخی تجهیزات پلیسی برای فراری دادن متعرضین به پایان میرسد.

علیرغم تلاش برخی شبکه های ماهواره ای برای آرام جلوه دادن این برنامه شبکه من و تو که سردمدار این گونه حرکتها میباشد نیز نتوانست منکر این بی حرمتی شده و با نشان دادن هجوم مردم برای خروج از سالن و تصاویری از محل برگزاری کنسرت سعی در توجیه این حرکت میشود.


خبرنگار این شبکه درگفتگو با یک جوان حاضر در برنامه که موفق شده بود از سالن خارج شود با قطع اعتراض این جوان تلاش میکند خوانندگان لس آنجلسی را تطهیر کرده و آنان را محبوب مردم معرفی نماید.

این خبرنگار بدون کمترین اشاره به تعرض های صورت گرفته فقط به عدم مناسب بودن توزیع بلیط ,محل برگزاری مراسم و درگیری ایجاد شده اشاره کرده و خطاب به ابی این مراسم را در خارج از شان ایرانی ها معرفی مینماید.

متاسفانه برخی از نمایندگان مجلس اقلیم کردستان نیز دراین مراسم حاضر و شاهد این صحنه ها بودند.

در زیربرخی از تصاویر دریافت شده ازاین کنسرت را شاهد هستید.


منبع : افکار نیوز و البرز نیوز

______________________________________________________________
پی نوشت:

مطلب فوق از سایت توفان کپی شده است.
تصاویر این خبر در خندستان پخش نمی شود.

امتياز : نتيجه : 0 امتياز توسط 0 نفر مجموع امتياز : 0


ليست صفحات

تعداد صفحات : 67


تبليغات


پیام نمای پارسیراهنمای اجرای بازی


ورود کاربران


عضويت سريع

  نام کاربری :
  رمز عبور :
  تکرار رمز :
  ایمیل :
  نام اصلی :
  کد امنیتی : * کد امنیتیبارگزاری مجدد

موضوعات مطالب


درباره ما

  (◠‿◠) سایت طنز و تفریحی خنـدستـان (◠‿◠)
  به نام آفریننده ی بخشنده مهربان. درود/ دایی خندستانی اومده می خواد دلتون رو شاد کنه/ عضه هاتونو از دلتون پاک کنه/ غصه مثل ویروسه دلتونو داغون میکنه آنتی غصه نصب کنین و هر روز اینجا آپدیتش کنین/ هههههههه بزن اون حنده فشنگه رو ❁زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست آنقدر سیر بخند تا که غم از رو برود❁ بخندید و لبخندزدن را به یکدیگر هدیه بدهید ادمین پرکار:دایی خندستانی【ツ】 (◠‿◠) خـنـــدستـــان مرکز تفریح و شادی در اینترنت (◠‿◠) خندستان:تولید خنده سهامی عام و خاص
چت باکس

  ارشيو پيغام کوتاه   
   

تبادل لينک هوشمند

  تبادل لینک هوشمند : برای تبادل لینک ابتدا ما رو با عنوان طنز و تفریحی خندستان وآدرس http://khandestan.r98.ir/ لینک بنمایید بعدش مشخصات لینک خودتونو در زیر نوشته . در صورت وجود لینکمون در سایت شما لینکتون به طور خودکار در سایت ما قرار میگیره.

  عنوان :
  آدرس :
  کد : کد امنیتیبارگزاری مجددخبرنامه

  براي اطلاع از آپيدت شدن سايت در خبرنامه سايت عضو شويد تا جديدترين مطالب به ايميل شما ارسال شودامکانات جانبي

  خندستان - ✿【ツ】✿
  خندستان - ✿【ツ】✿ Links»»» تبادل لینک - ✿【ツ】✿

کسب درآمد آسان در اینترنت *کلیک*